3 kolejny upalny udany dzień za nami !!!

Kolejny dzień turnieju za nami passa podtrzymana po 2 ciężkich meczach udaje nam się zdobyć 6 pkt i rozgrywki grupowe kończymy na 3 pozycji w tabeli dziś na pochwałę zasługuje cały nas zespół walka od pierwszej do ostatniej minuty spotkania bardzo dobra gra obronna mądre zachowanie w pomocy oraz aktywność naszych napastników .

W pierwszym spotkaniu o godzinie 9:00 naszym rywalem była ekipa z Poznania po ciężkim boju pokonaliśmy ją 3-1 i już byliśmy pewni awansu do fazy pucharowej a wieczornym rywalem była niewygodna drużyna z Ukrainy Kolos Stryj po trudnym meczu wygrywamy 1-0 strzelając bramkę po dobitce po rzucie karnym gramy dalej panowie.

Jutro pierwszy mecz o godzinie 11:00 na boisku na Długim zbiórka o godzinie 9:40 na stadionie a naszym rywalem będzie Orlik Nowogród Bobrzański a więc chłopcy jedziemy stoczyć wojnę a jej wynik poznamy po końcowym gwizdku sędziego.